enpl+48 (22) 873 83 65
·
office@zawirska.com
·
Pon. - Pt. 09:00-18:00
Skontaktuj się z nami
Obserwuj nas na:

Legal 500 EMEA 2022 – wyróżnienie dla Kancelarii

W dniu 11 kwietnia 2022 r. ukazał się ranking Legal 500 EMEA 2022. Z dumą informujemy, że kancelaria Zawirska Ruszczyk Gąsior została ponownie rekomendowana jako czołowa kancelaria w dziedzinie prawa pracy (Top Tier, Band 2). Dziękujemy naszym Klientom za to wyróżnienie – bez Was nie byłoby to możliwe!

„Kancelaria zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie prawa pracy. Zespół jest silny, profesjonalny i bardzo responsywny. Efekt ich pracy jest zawsze najwyższej jakości i terminowy. To mój zaufany partner.”

„Świadczone przez firmę usługi pozostają na wysokim poziomie. Bogate zaplecze merytoryczne i zaangażowanie w analizę problemu pozwala nam wystawić najwyższą możliwą ocenę.”

„Szeroki zakres tematów związanych z HR/prawem pracy m.in.: rozwiązanie stosunku pracy, negocjacje z byłym pracownikiem w celu uniknięcia sprawy sądowej, zmiany w regulaminie pracy, pomoc w uzyskaniu legalnego zezwolenia na pobyt członka rodziny pracownika w Polsce, doradztwo w zakresie możliwości wsparcia pracownika przez pracodawcę w przypadku problemów osobistych.”

Link