enpl+48 (22) 873 83 65
·
office@zawirska.com
·
Pon. - Pt. 09:00-18:00
Skontaktuj się z nami
Obserwuj nas na:

Patrycja-Zawirska-i-Grzegorz-Ruszczyk Responsiveness, Dynamics, Reliability
ZAWIRSKA RUSZCZYK

O NAS

Jesteśmy wyspecjalizowaną kancelarią zajmującą się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy.

Nasi eksperci należą do czołówki polskich doradców w zakresie prawa pracy, co potwierdzają coroczne wyróżnienia (indywidualne i zespołowe) w najbardziej prestiżowych rankingach międzynarodowych – The Legal 500 EMEA oraz The Chambers Europe Awards for Excellence.

Nasza firma jest członkiem prestiżowej organizacji ELLINT Employment & Labor Lawyers International, skupiającej ponad 200 liderów prawa pracy z 14 krajów z Europy i Chin. Jesteśmy więc w stanie wesprzeć naszych Klientów również w międzynarodowych projektach z zakresu prawa pracy.

Nasze porady są zwięzłe, zrozumiałe, zorientowane na biznes, praktyczne i rzetelne. Jesteśmy dla naszych Klientów nie tylko skutecznym, lecz również godnym zaufania partnerem. Nie obiecujemy „gruszek na wierzbie”. Układamy strategię działania w sposób przemyślany i innowacyjny – lecz nie kosztem bezpieczeństwa naszych Klientów. Budujemy z Klientami wieloletnie relacje.

Doradzamy we wszystkich obszarach prawa pracy, w tym min. w zakresie: sporów z pracownikami, restrukturyzacji, zwolnień, ubezpieczeń społecznych, compliance i regulaminów, benefitów i świadczeń, relacji ze związkami zawodowymi i przedstawicielami pracowników, elastycznych form zatrudnienia oraz szkoleń.

Więcej informacji na temat naszej praktyki i zespołu specjalistów znajdą Państwo w zakładkach: Zespół oraz Usługi.

Partnerzy

Patrycja-Zawirska-1

DR PATRYCJA ZAWIRSKA

RADCA PRAWNY,
PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
Grzegorz-Ruszczyk

GRZEGORZ RUSZCZYK

RADCA PRAWNY,
PARTNER ZARZĄDZAJĄCY
·   Pon. – Pt. 09:00-18:00